Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Merve Erdem

Nilüfer Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Merve Erdem Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Kilo Problemlerinize Dur Deyin!

Diyetisyen Merve Erdem – Nilüfer Diyetisyen

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Size özel diyet listeleri ve danışmanlık programıyla yıllardır veremediğiniz kiloları diyetisyeniniz yardımıyla verin…

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Diyet yapmanıza rağmen kilo veremiyorsanız, beslenmenizde değişiklik olmamasına rağmen kilo alıyorsanız insülin direnciniz gelişmiş olabilir!

Diyetisyen Merve Erdem Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Diyetiniz Size Özel!

Sağlıklı tercihler, dengeli öğünler, gerçek motivasyon ve aktif bir yaşam mutlu bir hayat demektir. Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem ile mutlu hayatınızın ilk adımlarını atın, size özel uygulamalarla kilo verin…Diyetisyen Merve Erdem randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Merve Erdem ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Merve Erdem ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Merve Erdem ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem Danışmanlık Hizmetleri

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem uzmanlık alanlarıyla birlikte danışanlarını sağlıklı beslenme yolculuğuna hazırlıyor. Kilo problemlerinin kaynağına inerek kişiye özgü diyetlerle hem sağlık sorunlarının hem de estetik kaygıların önüne geçiyor. Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflama danışmanlığıyla tanışın, özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Merve Erdem Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Merve Erdem İle Hayattan Değil Kilolardan Kaç!

Kilo verememe sorunlarınızı doğru şekilde tespit ederek gerekli uygulamalarla birlikte sizleri güvenli bir biçimde ideal kilonuza ulaştırıyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Diyetisyen Merve Erdem danışmanlığında ihtiyacınıza yönelik planlanan danışmanlık hizmetleriyle sizleri arzu ettiğiniz fiziksel görünüme kavuşturuyor, hayata daha pozitif bakmanızı sağlıyoruz.

Fit bir vücut, güçlü bir beden ve sağlıklı bir hayat artık hayal değil! Hazırsanız bu keyifli yolculuğa başlayalım…

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Merve Erdem Kimdir?

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem, Lefke Avrupa Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Merve Erdem, beslenme ile ilintili hastalıkların fizyopatolojisi ve biyokimyasal değişiklikler, anoreksiyadan obeziteye yeme bozuklukları, çocuk ve ergenlerde ağırlık yönetimi, bariatrik cerrahi diyetisyenliği birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır.

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem, sağlıklı beslenme ve hastalıklarda beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yetişkinler için hastalıklarda beslenme, Medical Park Antalya’da organ nakli, yetişkin onkoloji, çocuk lösemi, bariatrik cerrahi, yoğun bakım destek ünitesi kliniklerinde, TED Koleji’nde, Nalbantoğlu Hastanesi’nde görev almıştır.

Başta Nilüfer olmak üzere tüm Bursa ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Merve Erdem, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, adölsan döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Diyetisyen Merve Erdem İle İletişime Geç!

Diyetisyen Merve Erdem
Nilüfer/Bursa
Altınşehir Mah. 320 Sok. Güleç Teras Premium İş Merkezi B Blok No:30 Özlüce Nilüfer/Bursa

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Merve Erdem, başta Nilüfer olmak üzere; İhsaniye, Konak, Üçevler, Beşevler, Fethiye, Yüzüncüyıl, Görükle, Mudanya, Gemlik, Yıldırım, Gürsu ile tüm Bursa ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Nilüfer diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Nilüfer diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Nilüfer diyetisyen Merve Erdem randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Merve Erdem randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem’e ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Diyetisyen Merve Erdem Yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, adölsan döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Nilüfer diyetisyen Merve Erdem randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Merve Erdem Yorumları

Diyetisyen Merve Erdem hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

Diyetisyen Merve Erdem
Diyetisyen Merve Erdem +90 (224) 322 02 45