Diyetisyen Merve Cürgül
Diyetisyen Merve Cürgül +90 (850) 532 73 90
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Merve Cürgül

Bulancak Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Merve Cürgül Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Kilolarınızın Kontrolü Sizde, Korkmayın!

Diyetisyen Merve Cürgül – Bulancak Diyetisyen

Sağlıklı hayatın şifrelerini diyetisyeniniz ile çözün! Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül danışmanlığında başarı ve mutluluğun ilk adımı doğru beslenme ile tanışın…Hayatınızın rotasını sağlığa çevirin!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Erişkin kemik kitlesinin %50’sinden fazlası ergenlik döneminde oluşmaktadır. Kemik kitlesinin maksimum düzeye erişebilmesi için günlük kalsiyum değeri karşılanmalıdır!

Diyetisyen Merve Cürgül Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Yasaklara Boğmayan Keyifli Diyetler!

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül ile tamamen yaşam tarzınıza, yaşınıza, sağlık durumunuza ve beklentilerinize uygun olarak planlanan beslenme ve egzersiz programlarıyla doğru ve emin adımlar atın…Diyetisyen Merve Cürgül randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Merve Cürgül ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Merve Cürgül ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Merve Cürgül ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül Danışmanlık Hizmetleri

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, size özel yöntemlerle formda kalmanın tadını çıkarın… Vücudunuz için doğru olanı seçin! Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Merve Cürgül Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Merve Cürgül İle Bedenine Kulak Ver, Sağlığın İçin Doğru Beslen!

Sağlıklı bir beden en büyük hazinedir. Sağlıklı olduğunuza inanıyor musunuz? Gelin, yanlış bildiklerinizi birlikte düzeltelim, daha mutlu hissetmenizi sağlayalım.

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül danışmanlığında modern yöntemlerle kilo problemlerinizin kaynağına inerek tamamen size özel beslenme programları ve danışmanlık hizmetiyle bambaşka bir hayatın kapılarını aralayın.

Diyetisyene gitmekten korkmayın! Hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla tanışın, diyetisyeninizle hayatınıza yön verin…

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Merve Cürgül İle İletişime Geç!

Diyetisyen Merve Cürgül Kimdir?

Diyetisyen Merve Cürgül Kimdir?

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül, Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Merve Cürgül, sağlıklı yaşam günleri, beslenme ve diyetetik günleri, spor diyetisyenliği, metabolik bariatrik cerrahide beslenme kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül, çocuk beslenmesi, obezite, gebelikte beslenme, onkoloji hastalıklarında beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Ege Üniversitesi Hastanesi, Doktor Behçet Uz Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır. Klinik diyetisyenliği, yetişkinlerde beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında uygulamalı görev almıştır.

Başta Bulancak olmak üzere tüm Giresun ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Merve Cürgül, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin ve çocuklarda beslenme, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Merve Cürgül
Bulancak/Giresun
Bulancak Mah. Adliye Sok. No:18-301 Bulancak/Giresun

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Merve Cürgül, başta Bulancak olmak üzere; İhsaniye, Ballıca, Bahçelievler, İsmet Paşa, Piraziz, Dereli, Merkez, Şebinkarahisar ile tüm Giresun ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Bulancak diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Daha detaylı bilgilendirme için Bulancak diyetisyen Merve Cürgül randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Merve Cürgül randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül’e ulaşabilirsiniz.

Bulancak Diyetisyen Merve Cürgül; yetişkin ve çocuklarda beslenme, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Bulancak diyetisyen Merve Cürgül randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Merve Cürgül Yorumları

Diyetisyen Merve Cürgül hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.