Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Mehmet Akif Atay

Koşuyolu Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Mehmet Akif Atay Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

15

MAKALE

1200

MUTLU DANIŞAN

Kilolu Olmak Kaderiniz Değil!

Diyetisyen Mehmet Akif Atay – Koşuyolu Diyetisyen

Eğlenerek zayıflamaya, formunu korumaya ve özgüven kazanmaya var mısınız? Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Dengesiz ve yanlış beslenmeye bağlı şişmanlık ve kronik hastalıkların prevelansı erkeklerde %11-22 ve kadınlarda %23-35 arasında değişiyor!

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Size Özel Danışmanlık!

Bireysel beslenme danışmanlığında güncel yöntemler ve size özel uygulamalarla sağlıklı hayatın kapılarını bizimle birlikte aralayın! Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile yarını beklemeyin, bugünden zayıflamaya başlayın…Diyetisyen Mehmet Akif Atay randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Diyetisyen Mehmet Akif Atay Danışmanlık Hizmetleri

Sağlıklı bir hayat için işin uzmanından destek alın! Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, doğru adımları atarak zayıflamanın ne kadar kolay olduğunun farkına varın…Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Mehmet Akif Atay Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Mehmet Akif Atay – Zayıflamak Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı….

İnsanların hayatlarında farkındalık yaratmak ve daha sağlıklı bir toplum oluşumuna katkı sağlamak için çıktığımız danışmanlık yolculuğunda sizleri de aramızda görmek isteriz.

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile modern yöntemlerle planlanan danışmanlık hizmetleri, tamamen sizin için özelleştirilmiş beslenme programları sayesinde sağlıklı zayıflamanıza destek oluyoruz.

Doğru beslenin ve hayatınızın dengesini kurun! Size özel hizmetlerimizle özel hissetmenin tadını çıkarın…

5
Yıllık Deneyim
13
Uzmanlık Alanı
1200
Mutlu Danışan
15
Makale

Diyetisyen Mehmet Akif Atay İle İletişime Geç!

Diyetisyen Mehmet Akif Atay Kimdir?

Diyetisyen Mehmet Akif Atay Kimdir?

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay, Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Mehmet Akif Atay, onkoloji diyetisyenliği, bariatrik cerrahi, toplu beslenme sistemleri, çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, çoklu hastalıklarda beslenme başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay, okul öncesi çocuk beslenmesi, geriatride yaşam kalitesi, obezite, ergenlerde diyet alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Üniversite eğitimi bittikten sonra Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay; Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Huzurevi, TheSlimFit gibi kurumlarda görev yapmıştır.

Başta Koşuyolu olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Mehmet Akif Atay, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Çocuk hastalıklarında beslenme, obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Mehmet Akif Atay
Koşuyolu/İstanbul
Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Cd. No:106/1 Kadıköy / İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Mehmet Akif Atay, başta Koşuyolu olmak üzere; Bostancı, Erenköy, Göztepe, Suadiye, Kalamış, Caddebostan, Caferağa, Eğitim, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Koşuyolu diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Koşuyolu diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Koşuyolu diyetisyen Mehmet Akif Atay randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Mehmet Akif Atay randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay’a ulaşabilirsiniz.

Koşuyolu Diyetisyen Mehmet Akif Atay Çocuk hastalıklarında beslenme, obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet alanlarında hizmet vermektedir. Koşuyolu diyetisyen Mehmet Akif Atay randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Mehmet Akif Atay Yorumları

Diyetisyen Mehmet Akif Atay hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.