Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Hande Seven Avuk

Şişli Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Hande Seven Avuk Kimdir?

9

YILLIK DENEYİM

20

MAKALE

5500

MUTLU DANIŞAN

Doğru Beslen, Hayatına Form Kat!

Diyetisyen Hande Seven Avuk – Şişli Diyetisyen

Doğanıza sağlık katmaya var mısınız? Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk, size özel yaklaşımlarla yeterli ve dengeli beslenerek kilo problemlerinizden kurtulmanızı sağlıyor. Doğru gıdaları tüketerek vücudunuza iyi bakmayı öğrenin…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Hamilelik süresince 16 kilodan az kilo alan kadınlarda doğumdan 1 yıl sonra ortalama 1.4 kg, 16 kilodan fazla kilo alanlarda ise 5.5 kg vücutta kalıyor!

Diyetisyen Hande Seven Avuk Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Diyetten Keyif Alın!

Keyifli bir zayıflama yolculuğuna hazır mısınız? Bireysel beslenme danışmanlığında güncel yöntemler ve size özel uygulamalarla sağlıklı hayatın kapılarını bizimle birlikte aralayın! Alanında uzman isimlerinden Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk ile tanışın! Diyetisyen Hande Seven Avuk randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk'tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Hande Seven Avuk ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Hande Seven Avuk ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Hande Seven Avuk ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk Danışmanlık Hizmetleri

Uzman Diyetisyen unvanı ile hizmet veren, ISSA tarafından Spor Diyetisyeni sertifikası almaya hak kazanan ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sporcu Beslenmesi dersleri veren Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk ile sorununuza özel danışmanlık hizmeti alın…Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Hande Seven Avuk Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Uzman Diyetisyen Hande Seven Avuk İle Kendini Değiştirmeye Bedeninden Başla!

Beslenme ve kilo sorunlarınızı güncel analiz yöntemleriyle tespit ederek gerekli danışmanlık hizmetini sağlıyor, size özel yaklaşımlarla bedeninizi keşfetmenizi sağlıyoruz.

Diyetisyen Hande Seven Avuk ile klasik diyetlerden uzak, sağlıksız beslenme alışkanlıklarınızı değiştiren ve yaşam koşullarınıza uygun çözümler sayesinde siz de özgürce zayıflayın! İster yüz yüze, isterseniz online danışmanlık desteği alın!

Zinde ve formda bir beden artık hayal değil! Doğru beslenme yöntemleri ve motivasyonla siz de aynalara daha mutlu bakabilirsiniz!

9
Yıllık Deneyim
25
Uzmanlık Alanı
5500
Mutlu Danışan
20
Makale

Diyetisyen Hande Seven Avuk İle İletişime Geç!

Diyetisyen Hande Seven Avuk Kimdir?

Diyetisyen Hande Seven Avuk Kimdir?

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur.

Diyetisyen Hande Seven Avuk, sporcu diyetisyenliği, obezite tedavisinde psikolojik yaklaşımlar, futbolda beslenme uzmanlığı kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk, obezite, diyabette beslenme, inflamatuar barsak hastalıkları (Chron ve Kolit hastalıkları) üzerinde araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, yüksek lisans sonrasında Uzman Diyetisyen unvanını almıştır.

Üniversite eğitimi bittikten sonra Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk; Acıbadem Sağlık Grubu’nda , Acıbadem Fulya Hastanesi’nde, TOYOTA A.Ş. Sakarya Fabrikası, Koç Zer A.Ş., Sinpaş A.Ş., TSKB, Güneş Sigorta A.Ş. gibi kurumlarda görev yapmıştır.

Başta Şişli olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Hande Seven Avuk, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Bireysel beslenme, sporcu beslenmesi, obezite cerrahisinde beslenme, gebelik döneminde beslenme, emzirme döneminde beslenme, diyabette beslenme, genetik beslenme, kurumsal beslenme ve kalp hastalıklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Hande Seven Avuk
Şişli/İstanbul
Fulya Mah. Uygar Sok. No:16 Fulya Life Residence K:11 D:32 Şişli/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Hande Seven Avuk, başta Şişli olmak üzere; Okmeydanı, Mecidiyeköy, Feriköy, Maslak, 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Esentepe, Kurtuluş, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Meşrutiyet, Pangaltı, Teşvikiye, Nişantaşı ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Şişli diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Şişli diyetisyen fiyatları ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Şişli diyetisyen Hande Seven Avuk randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Hande Seven Avuk randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk’a ulaşabilirsiniz.

Şişli Diyetisyen Hande Seven Avuk Bireysel beslenme, sporcu beslenmesi, obezite cerrahisinde beslenme, gebelik döneminde beslenme, emzirme döneminde beslenme, diyabette beslenme, genetik beslenme, kurumsal beslenme ve kalp hastalıklarında beslenme ile menü planlama alanlarında hizmet vermektedir. Şişli diyetisyen Hande Seven Avuk randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Hande Seven Avuk Yorumları

Diyetisyen Hande Seven Avuk hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.