Diyetisyen Fatma Nur Yiğit
Diyetisyen Fatma Nur Yiğit +90 (850) 255 50 10
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit

Uşak Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Kimdir?

1

YILLIK DENEYİM

5

MAKALE

250

MUTLU DANIŞAN

Sağlığını Düşün, İyi Beslen, Mutlu Yaşa!

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit – Uşak Diyetisyen

Sağlıklı beslenmek, vücudunuza hak ettiği değeri vermek ister misiniz? Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile tamamen size özel yöntemlerle zayıflayın, doğru beslenmenin sırlarını öğrenin…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yetersiz ve dengesiz beslenme diyabetten sindirim sorunlarına kadar pek çok hastalığa neden oluyor!

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Bizimle Birlikte Bir Ömür Sağlık!

Veremediğiniz kilolardan şikayetçi misiniz? Aynadaki görüntünüzü beğenmiyor musunuz? Cevabınız evet ise Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile tanışmanın vakti gelmiş demektir! Beslenme alışkanlıklarınızı diyetisyeninizle değiştirin, hayatınıza sağlık katın! Diyetisyen Fatma Nur Yiğit randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit'ten whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Danışmanlık Hizmetleri

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, aç kalmadan kilo vermenin tadını çıkarın! Ertelemeyin, korkmayın; sağlığınızı işin uzmanına emanet edin! Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Üstüne gidilmeyen kilo problemleri, hareketsiz bir yaşam stili ve yanlış beslenme alışkanlıkları ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit İle Kendini Değiştirmeye Bugünden Başla!

Her şeyi denediniz ama kilo veremediniz mi? Doğru yöntemlerle ve kalıcı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile tanışın!

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik ve sağlıklı beslenme ilkelerine uygun danışmanlık planınızı oluşturarak rahatça kilo vermenizi sağlayacak! Aynalarla barışmanın tam sırası…

Katı diyet programlarından çok uzakta, Avrupa standartlarında yöntemlerle kilo vermek çok keyifli olacak! Gelin, tanışalım…

1
Yıllık Deneyim
15
Uzmanlık Alanı
250
Mutlu Danışan
5
Makale

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit İle İletişime Geç!

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Kimdir?

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Kimdir?

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, gıda güvenliği, sporcu beslenmesi, tedavi sürecinde beslenme, hastalıklarda beslenme, diyetisyen-danışan ilişkisi başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, hastalıklarda beslenme, obezite, hamilelikte beslenme, psikoloji ve diyet alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gazi Üniversitesi Mediko – Mutfak, TAİ-Mutfak, Gazi Hastanesi gibi kurumlarda stajlarını tamamlamıştır.

Başta Uşak Merkez olmak üzere tüm Uşak ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Zayıflama, kilo alma, obezitede beslenme, bebek ve çocuk beslenmesi, hamilelik ve emziklikte beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Fatma Nur Yiğit
Merkez/Uşak
Kurtuluş Mah. Ali Galip Kaya Sok. No: 2 Kat: 1 Daire: 102 Merkez/Uşak

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit, başta Uşak Merkez olmak üzere; Banaz, Eşme, Sivaslı, Ulubey, Karahallı ile tüm Uşak ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Uşak diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Uşak diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Uşak diyetisyen Fatma Nur Yiğit randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit’ten randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Fatma Nur Yiğit randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit’e ulaşabilirsiniz.

Uşak Diyetisyen Fatma Nur Yiğit; yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Uşak diyetisyen Fatma Nur Yiğit randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit Yorumları

Diyetisyen Fatma Nur Yiğit hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.