Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı

Didim Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Özgüveninizi Yeniden Kazanın!

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı – Didim Diyetisyen

Kısa sürede bedeninizi ve özgüveninizi canlandırmak ister misiniz? Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı hayalinizdeki beden için doğru adımları atmanızı sağlıyor! Diyetim bana özel olsun diyorsanız doğru adrestesiniz…

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

65 yaş üzerinde kişilerin yaklaşık olarak %25’inde, 4 temel tat duyusunun bir veya birden fazlasında azalmayla birlikte iştah kaybı görülür. Doğru beslenmeyle bu sorunu aşmak mümkün!

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Hayatını Değiştirmeye Kilolarından Başla!

Bölgesel yağlanmalar, genişleyen basenler, hiçbir kıyafetin üzerinize olmaması canınızı mı sıkıyor? Cevabınız evetse diyetisyene gitme vaktiniz geldi demektir! Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile siz de kilolarınıza veda edebilir, vücudunuzla barışabilirsiniz…Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Danışmanlık Hizmetleri

Hayattan keyif almayı doğru beslenerek öğrenin! Kilo problemlerinize özel beslenme danışmanlığı için Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile tanışın, profesyonel destekle doğru adımlar atın! Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflama danışmanlığıyla tanışın, özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı - Hayatınıza Sağlıklı Bir Dokunuş…

Beslenme ve kilo problemlerinizin sebep olduğu sağlıksız beden görünümü ve özgüven eksikliği için güvenilir ve size özel yöntemlerle çözüm sunuyoruz.

Modern uygulamalar, yüksek motivasyon ve ihtiyaçlarınıza özel yöntemlerle Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı yanınızda! Gelin, sağlığınız için en doğrusunu birlikte seçelim.

Yaşam kalitenizi yükseltmek için doğru beslenme felsefesi kazanın, hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın…

5
Yıllık Deneyim
18
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı İle İletişime Geç!

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Kimdir?

Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, kardiyoloji diyetisyenliği, bariatrik cerrahi hastalıkları diyetisyenliği, çocukluk çağı hastalıklarında beslenme diyetisyenliği başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, çocukluk çağı obezitesi, GAP diyeti uzmanlığı, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Dr. Behçet Us Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır. Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, kişiye özel diyet ve beslenme programları, ayrıntılı vücut analizi gibi hizmetler sunmaktadır.

Başta Didim olmak üzere tüm Aydın ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Kilo alma, kilo verme, obezitede beslenme, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme, menü planlama, okul öncesinde beslenme, hamilelik ve emziklik döneminde beslenme, bebeklerde ve çocuklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı
Didim/Aydın
Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. Suntay İş Merkezi No: 126/13 Didim / Aydın

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, başta Efeler, Cumhuriyet, Çamlık, Hisar, Akbük, Söke, Karpuzlu, Kuşadası ile tüm Aydın ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Didim diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Didim diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Didim diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı’ya ulaşabilirsiniz.

Didim Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı, kilo alma, kilo verme, obezitede beslenme, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme, menü planlama, okul öncesinde beslenme, hamilelik ve emziklik döneminde beslenme, bebeklerde ve çocuklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Didim diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı Yorumları

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı
Diyetisyen Fatma Çetinel Avlayıcı +90 (256) 234 01 05