Diyetisyen Ezgi Evgin
Diyetisyen Ezgi Evgin +90 (312) 923 00 83
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Ezgi Evgin

Etimesgut Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Ezgi Evgin Kimdir?

7

YILLIK DENEYİM

14

MAKALE

2000

MUTLU DANIŞAN

Hazırsanız Zayıflamaya Başlayalım!

Diyetisyen Ezgi Evgin – Etimesgut Diyetisyen

Başarı ve mutluluğun ilk adımı sağlıklı beslenmektir. Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin danışmanlığında mutluluk için ilk adımı atmaya var mısınız? Size özel diyet ve egzersiz programları için diyetisyeninize ulaşın…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yetersiz ve dengesiz beslenme diyabetten sindirim sorunlarına kadar pek çok hastalığa neden oluyor!

Diyetisyen Ezgi Evgin Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Bizimle Birlikte Bir Ömür Sağlık!

Aynalara küstünüz mü? Kendinizi beğenmiyor musunuz? Cevabınız evet ise Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin ile tanışmanın vakti gelmiş demektir! Kendinizi sevmeyi diyetisyeninizden öğrenin, çünkü sevgi her şeyin ilacı, kilonun bile! Diyetisyen Ezgi Evgin randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Ezgi Evgin ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Ezgi Evgin ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Ezgi Evgin ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin Danışmanlık Hizmetleri

Bambaşka bir hayata adım atın! Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, size özel yöntemlerle formda kalmanın tadını çıkarın! Diyetisyen Ezgi Evgin randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflama danışmanlığıyla tanışın, özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Ezgi Evgin Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin İle Kendini Değiştirmeye Bugünden Başla!

Hayatınız için doğru adımları atıyor musunuz? Kilo problemlerinizin kaynağını öğrenerek doğru ve kararlı bir şekilde beslenebilir, aynalarla barışabilirsiniz.

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin ile modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren beslenme programları sayesinde diyet yapmaktan keyif alacaksınız!

Sizleri katı diyet programlarından koruyarak bedeninizin ve ruhunuzun isteklerine cevap veriyoruz. Gelin, bu yolculuğa beraber çıkalım…

7
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
2000
Mutlu Danışan
14
Makale

Diyetisyen Ezgi Evgin İle İletişime Geç!

Diyetisyen Ezgi Evgin Kimdir?

Diyetisyen Ezgi Evgin Kimdir?

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Ezgi Evgin, diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, onkoloji diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin, psikoloji ve diyet, malnütrisyon ve beslenme, obezite, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Ezgi Evgin, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Etimesgut Toplum Sağlık Merkezi, Ankara Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Gülhane Tıp Akademisi Hastanelerinde stajını tamamlamıştır. Özel Çankaya Hastanesi ve Özel Koru Hastanesi gibi kurumlarda görev yapmıştır.

Başta Etimesgut olmak üzere tüm Ankara ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Ezgi Evgin, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Ezgi Evgin
Etimesgut/Ankara
Tunahan Mahallesi, 216. Sok. No:1 D:3 Etimesgut / Ankara

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Ezgi Evgin, başta Etimesgut olmak üzere; Eryaman, Süvari, Piyade, Topçu, Ahi Mesut, Alsancak, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Kazan ile tüm Ankara ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Etimesgut diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Etimesgut diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Etimesgut diyetisyen Ezgi Evgin randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Ezgi Evgin randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin’e ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Diyetisyen Ezgi Evgin; yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Etimesgut diyetisyen Ezgi Evgin randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Ezgi Evgin Yorumları

Diyetisyen Ezgi Evgin hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.