Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Ersan Erçin

Konyaaltı Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Ersan Erçin Kimdir?

6

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Sağlıklı Yaşamanın Tam Sırası!

Diyetisyen Ersan Erçin – Konyaaltı Diyetisyen

Sağlıklı beslen, doya doya zayıfla… Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin ile doğru yöntemlerle birlikte tamamen size özel beslenme ve egzersiz programlarınızı edinin, bedeninizi ve ruhunuzu beslemeyi öğrenin…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yapılan araştırmalarda besinlerin doğru kullanıldığında vücuttaki yağları şok diyetlerden ve ağır egzersizlerden daha hızlı yaktığı ortaya çıktı!

Diyetisyen Ersan Erçin Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı Bir Hayat İçin Doğru Adrestesiniz!

Yıllardır fazla kilolarınızdan şikayet ediyor ancak diyetisyene gitmekten çekiniyor musunuz? Hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve katı diyet kuralları olmayan Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin ile tanışın, sağlığı ertelemeyin! Diyetisyen Ersan Erçin randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin’den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Ersan Erçin ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Ersan Erçin ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Ersan Erçin ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin Danışmanlık Hizmetleri

Yaşam stilinize adapte edilmiş, tam anlamıyla öğretici bir programa hazır mısınız? Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin danışmanlığında sağlıksız beslenme alışkanlıklarınız sona erecek, daha dinç ve mutlu hissedeceksiniz! Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflama danışmanlığıyla tanışın, özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Ersan Erçin Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Ersan Erçin İle Aç Kalmadan ve Sıkılmadan Kilo Verin!

Kilolarınızla başınız dertte mi? Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin ile kilo sorununuzun kaynağını öğrenin ve size özel çözümlerle sağlıklı beslenmeye başlayın.

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin şikayetlerinizi dinliyor, danışmanlık planınızı oluşturuyor ve süreç boyunca sizlere tam motivasyon ve destek sağlıyor. Diyet yapmaktan keyif alacağınız bir danışmanlık süreci sizi bekliyor!

Avrupa standartlarında yöntemler, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümlerle kilo vermek ve sağlıklı yaşamak için gelin, tanışalım!

6
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Ersan Erçin İle İletişime Geç!

Diyetisyen Ersan Erçin Kimdir?

Diyetisyen Ersan Erçin Kimdir?

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin, Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Ersan Erçin, diyabet diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, obezite diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin, obezite, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi, ergenlerde beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Akdeniz Üniversitesi Hastanesi ve Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde stajlarını tamamlamıştır. Üniversite eğitimi bittikten sonra Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin, GATA, Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi kurumlarda görev yapmıştır.

Başta Konyaaltı olmak üzere tüm Antalya ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Ersan Erçin, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Bireysel beslenme, kurumsal beslenme, hamilelikte beslenme, bebek ve çocuk beslenmesi, aile beslenmesi, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, detox, psikolojik beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Ersan Erçin
Konyaaltı/Antalya
Arapsuyu Mah. 666 Sok. 81.Yıl Apt. No:4/3 Konyaaltı/Antalya

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Ersan Erçin, başta Konyaaltı olmak üzere; Hurma, Pınarbaşı, Liman, Siteler, Uncalı, Gürsu, Molla Yusuf, Toros, Altınkum, Kepez, Muratpaşa, Kemer ile tüm Antalya ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Konyaaltı diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Konyaaltı diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Konyaaltı diyetisyen Ersan Erçin randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Ersan Erçin randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin’e ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı Diyetisyen Ersan Erçin; bireysel beslenme, kurumsal beslenme, hamilelikte beslenme, bebek ve çocuk beslenmesi, aile beslenmesi, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, detox, psikolojik beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Konyaaltı diyetisyen Ersan Erçin randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Ersan Erçin Yorumları

Diyetisyen Ersan Erçin hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.