Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Ebru Okumuş

Kozyatağı Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Ebru Okumuş Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Bedenin ve Ruhun İçin En İyisini Seç!

Diyetisyen Ebru Okumuş – Kozyatağı Diyetisyen

Özel ve güzel hissetmenin zamanı gelmedi mi? Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş hayalinizdeki beden için doğru adımları atmanızı sağlıyor! Ayrıntılı analizler ve size özel çözümlerle geleceğe güvenle bakmanıza destek oluyor…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Türk erkeklerinin %20’si obezite problemi yaşıyor! Doğru beslenme ve egzersiz programlarıyla obeziteden kurtulmak mümkün!

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayata Var Mısın?

Profesyonel beslenme danışmanlığı ile hem kurumların hem de bireylerin sağlıklı beslenme yolculuğunda yanlarında yürüyoruz. Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş ile siz de ihtiyaçlarınıza özgü beslenmenin tadını çıkarın… Diyetisyen Ebru Okumuş randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş'tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Ebru Okumuş ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Ebru Okumuş ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Ebru Okumuş ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş Danışmanlık Hizmetleri

Sağlık, doğru beslenmeyle başlar… Kurumsal, bireysel ya da hastalıklarınıza özel beslenme programları için Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş ile sağlıklı bir yolculuğa çıkın, bedeninizi özgürleştirin ve özgüveninizi tazeleyin. Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Ebru Okumuş Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş – Sağlıklı Beslenmek İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz!

Yaşam tarzınıza uygun, sorununuzun kaynağına yönelik çözümler için Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş yanınızda!

İster yüz yüze isterseniz online danışmanlık desteğiyle diyetisyene gelmenize gerek kalmadan diyet yapmanızı sağlıyoruz. Size özel beslenme ve egzersiz programlarıyla sağlığınız için en doğrusunu birlikte seçiyoruz.

Hayatınıza denge ve mutluluk getirin! Kozyatağı diyetisyen hizmetleriyle hayatınızdaki vücut için ilk adımı atın…

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Ebru Okumuş İle İletişime Geç!

Diyetisyen Ebru Okumuş Kimdir?

Diyetisyen Ebru Okumuş Kimdir?

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Ebru Okumuş, Onkoloji diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, spor diyetisyenliği, yeme bozuklukları, metabolik hastalıklar cerrahisi, geriatri diyetisyenliği başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş, toplu beslenme, diyabet beslenmesi, yetişkin beslenmesi, hastalıklarda beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ataşehir 3 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde görev almıştır.

Başta Kozyatağı olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Ebru Okumuş, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Sağlıklı beslenme, takipli online diyet, obezitede beslenme, kurumsal beslenme, kilo alma, polikistik over ve beslenme, insülin direncinde beslenme, hipertansiyonda beslenme, menü planlama, okul öncesinde beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Ebru Okumuş
Kozyatağı/İstanbul
Kozyatağı Mah. E-5 Yanyol Cad. Değirmen Sok. Ar Plaza No:13 Kat:4 C Blok Kozyatağı-Kadıköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Ebru Okumuş, başta Bostancı, Göztepe, Suadiye, Küçükyalı, Küçükbakkalköy, Kozyatağı, Caddebostan ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Kozyatağı diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Kozyatağı diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Kozyatağı diyetisyen Ebru Okumuş randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Ebru Okumuş randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş’a ulaşabilirsiniz.

Kozyatağı Diyetisyen Ebru Okumuş, sağlıklı beslenme, takipli online diyet, obezitede beslenme, kurumsal beslenme, kilo alma, polikistik over ve beslenme, insülin direncinde beslenme, hipertansiyonda beslenme, menü planlama, okul öncesinde beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Kozyatağı diyetisyen Ebru Okumuş randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Ebru Okumuş Yorumları

Diyetisyen Ebru Okumuş hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.