Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Deniz Şafak

Nişantaşı Diyet Uzmanı

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler. Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Deniz Şafak Kimdir?

22

YILLIK DENEYİM

40

MAKALE

15000

MUTLU DANIŞAN

Sağlıklı Beslenmek Mi İstiyorsunuz?

Diyetisyen Deniz Şafak – Nişantaşı Diyetisyen

Doğru beslenmek ve vücudunuzu daha çok sevmek ister misiniz? Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz bir hayat için ilk adımı diyetisyen Deniz Şafak ile atın!

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yapılan çalışmalarda şişman bireylerde negatif duyguların zayıf bireylerde ise pozitif duyguların varlığında duygusal yemenin arttığı saptanmıştır!

Diyetisyen Deniz Şafak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı Beslenmeyi Uzmanından Öğrenin!

Alanında uzman Diyetisyen Deniz Şafak ile beslenme danışmanlığında öncesi ve sonrası profesyonel destek, pratik ve memnuniyet odaklı çözümler! Zayıflama yolculuğunuza Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak ile adım atın! Diyetisyen Deniz Şafak randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak'tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Deniz Şafak ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Deniz Şafak ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Deniz Şafak ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak Danışmanlık Hizmetleri

Sorununuza özel çözümlerle ve tamamen sizin için hazırlanmış beslenme programlarıyla artık bedeninizden utanmayın! Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak ile değişime bugünden başlayın. Ertelemeyin, korkmayın; sağlığınızı uzmanına emanet edin! Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Deniz Şafak Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Değişime Diyetisyen Deniz Şafak İle Başla, Kendini Daha Çok Sev, Hayata Mutlu Bak!

Ne içseniz yarıyor ya da diyet yapmanıza rağmen zayıflayamıyor musunuz? Cevabınız evetse sorununuzun doğru tespiti ve çözümü için sizi merkezimize bekleriz.

Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak danışmanlığında modern analizler sonrasında size özgü belirlenecek beslenme programları sayesinde sizleri arzu ettiğiniz hayata bir adım daha yaklaştırıyor, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlıyoruz.

Mutlu bir bedenin anahtarı sağlıklı beslenme! Siz de bedeninize sağlık katmak istiyorsanız Diyetisyen Deniz Şafak ile hemen tanışın!

22
Yıllık Deneyim
20
Uzmanlık Alanı
15000
Mutlu Danışan
40
Makale

Diyetisyen Deniz Şafak İle İletişime Geç!

Diyetisyen Deniz Şafak Kimdir?

Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Deniz Şafak, Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelere katılmış, sağlıklı beslenme konularında birçok makale yazmıştır. Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak, 2005 yılından itibaren kendi ofisinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Size özel beslenme ve egzersiz programları ile modern bir danışmanlık için Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak ile tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Deniz Şafak, üniversite eğitimi sırasında özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

2000 yılına kadar özel bir klinikte bebek ve çocuk beslenmesi alanında çalışmış, 2000 – 2005 yılları arasında Otacı Sağlıklı Yaşam Kulübü Yöneticiliği ve Diyetisyenliği görevlerini üstlenmiştir. 2011-2018 yılları arasında Central Hospital’da çalışmıştır. Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesidir.

Başta Nişantaşı olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Deniz Şafak, danışanlarının beslenme sorunlarına farklı uzmanlık alanlarıyla birlikte çözümler sunmaktadır.

Sağlıklı beslenme, zayıflama diyetleri, kilo alma diyetleri, hastalıklarda diyet, gebe ve emzikli beslenmesi, bebek ve çocuk beslenmesi, özel hastalık durumlarında beslenme konularında hizmet veren Deniz Şafak, mesleki kongre ve seminerleri aktif olarak takip ederek kendini geliştirmektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Deniz Şafak
Nişantaşı/İstanbul
Prof. Dr. Orhan Ersek Sok. No:43 D: 1 Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Deniz Şafak, başta Nişantaşı olmak üzere; Mecidiyeköy, Fulya, Feriköy, Teşvikiye, Gülbahar, Mahmut Şevket Paşa, Paşa, Halide Edip Adıvar, Yayla ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Nişantaşı diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlığın süresi ve planına göre belirlenmektedir. Nişantaşı diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Nişantaşı diyetisyen Deniz Şafak randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Deniz Şafak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak’a ulaşabilirsiniz.

Nişantaşı Diyetisyen Deniz Şafak kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, menopozda beslenme, sporcu beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Nişantaşı diyetisyen Deniz Şafak randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Deniz Şafak Yorumları

Diyetisyen Deniz Şafak hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

Diyetisyen Deniz Şafak
Diyetisyen Deniz Şafak +90 (212) 923 00 94