Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Cansu Köstak

Gaziosmanpaşa Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Cansu Köstak Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Kilolarınız Yüzünden Hayata Küsmeyin!

Diyetisyen Cansu Köstak – Gaziosmanpaşa Diyetisyen

Sağlıklı bir hayata giden yol diyetisyeninizden geçer! Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak ile kilo sorunlarınızın kaynağını öğrenerek yıllardır sorun ettiğiniz fazlalıklarınızdan kurtulabilir, formunuzu koruyabilirsiniz. Mutlu bir hayata ilk adımı diyetisyen Cansu Köstak ile atın!

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Türkiye’de geçen yıl ölümlerin %39,7’sinin dolaşım sistemi hastalıklarından kaynaklandığı belirlendi. Sağlıklı beslenen kişilerde bu hastalığa yakalanma oranı çok düşük.

Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Doğru Beslenin, Mutlu Yaşayın!

Bireysel beslenme danışmanlığında size, ailenize, çocuklarınıza ve firmanıza özel hizmetler! Danışmanlık öncesi ve sonrası profesyonel destek! Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak desteğiyle siz de hayalini kurduğunuz hayata merhaba deyin! Diyetisyen Cansu Köstak randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak'tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Cansu Köstak ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Cansu Köstak ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Cansu Köstak ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak Danışmanlık Hizmetleri

Sağlıklı bir bedenin anahtarı sizsiniz! Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak ile doğru analiz ve yöntemlerle sorunlarınıza size özel çözümler edinin, değişime hemen başlayın! Ertelemeyin, korkmayın; sağlığınızı işin uzmanına emanet edin! Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Cansu Köstak Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Cansu Köstak İle Bedeninin Sesini Dinle! Kendine Bir Şans Ver ve Değişime Başla!

Farklı uzmanlık alanlarımızla birlikte kilo problemlerinizi teşhis ederek size özel beslenme ve egzersiz programlarıyla bambaşka bir hayata başlamanızı sağlıyoruz.

Diyetisyen Cansu Köstak ile modern yöntemlerle birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik planlanan danışmanlık hizmetleriyle sizleri arzu ettiğiniz bedene sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Aynalarla küsmenin sırası değil! Siz de doğru beslenmeyi öğrenerek ve sağlıklı yaşayarak fit bir görünüme kavuşabilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Cansu Köstak İle İletişime Geç!

Diyetisyen Cansu Köstak Kimdir?

Diyetisyen Cansu Köstak, Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Cansu Köstak, Diyabet Diyetisyenliği, Anoreksiyadan Obeziteye Yeme Bozuklukları, Metabolik Bariatrik Cerrahide Beslenme başta olmak üzere birçok kursa katılmıştır. Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak, kurucusu olduğu diyet merkezinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelere katılmış, sağlıklı beslenme konularında birçok makale yazmıştır.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Medicalpark Bahçelievler Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Medicalpark Göztepe Hastanesi, Medicalpark Gebze Hastanesi, Medicalpark Kocaeli Hastanesi, Kadıköy Diyaliz Merkezi gibi çeşitli kurumlarda görev almıştır.

Başta Gaziosmanpaşa olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Cansu Köstak, danışanlarının beslenme sorunlarına sahip olduğu uzmanlık alanlarıyla çözüm sunmaktadır.

Kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, menopozda beslenme, sporcu beslenmesi, gebelik ve emzirme döneminde beslenme, kurumsal beslenme alanlarında hizmet veren Cansu Köstak; klinik ve kurum diyetisyenliği alanlarında da uzmandır.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Cansu Köstak
Gaziosmanpaşa/İstanbul
Merkez Mahallesi Kültür Caddesi Pashacity Kat 1 Daire 4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL Gop Medical Park Hastanesi yanı, kapı şifresi: 1570#

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Cansu Köstak, başta Gaziosmanpaşa olmak üzere; Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Ortamahalle ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı tedavi taleplerini karşılamaktadır. Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Gaziosmanpaşa diyetisyen fiyatları ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Gaziosmanpaşa diyetisyen Cansu Köstak randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Cansu Köstak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak’a ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Diyetisyen Cansu Köstak kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, menopozda beslenme, sporcu beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa diyetisyen Cansu Köstak randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Cansu Köstak Yorumları

Diyetisyen Cansu Köstak hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

Diyetisyen Cansu Köstak
Diyetisyen Cansu Köstak +90 (212) 923 00 97