Diyetisyen Burcu Yıldız
Diyetisyen Burcu Yıldız +90 (212) 963 22 76
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Burcu Yıldız

Mimaroba Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Burcu Yıldız Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

İdeal Kilonuza Ulaşmak İster Misiniz?

Diyetisyen Burcu Yıldız – Mimaroba Diyetisyen

Yasaksız bir hayata hazır mısınız? Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Size özel diyet listeleri ve danışmanlık programıyla hayalinizdeki vücuda bir adım daha yaklaşacaksınız!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Erkekler daha dengesiz besleniyor! Masa başı çalışan erkeklerde sağlıksız beslenme sonucu diyabet, obezite, yüksek kolesterol sıkça görülüyor!

Diyetisyen Burcu Yıldız Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Fit Yaşa Fit Ol!

Bir şeyleri değiştiremiyorsanız yolunuzu değiştirin! Bireysel beslenme danışmanlığında güncel yöntemler ve size özel uygulamalarla sağlıklı hayatın kapılarını bizimle birlikte aralayın! Alanında uzman isimlerinden Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile tanışın! Diyetisyen Burcu Yıldız randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Burcu Yıldız ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Burcu Yıldız ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Burcu Yıldız ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız Danışmanlık Hizmetleri

Özenli beslenin, özel hissedin! Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, kendiniz için en iyisini seçin! Ertelemeyin, korkmayın; sağlığınızı işin uzmanına emanet edin! Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Burcu Yıldız Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Burcu Yıldız İle Değişime Başla! Danışarak Beslen, Sağlıklı Yaşa!

Kilo veremiyor ya da kilo alamıyor musunuz? Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız danışmanlığında kilo sorununuzun kaynağını tespit ediyor ve size özel çözümler sunuyoruz.

Modern yöntemlerle planlanan danışmanlık hizmetlerimizle, diyet yapmaktan keyif almanızı sağlıyoruz. İster yüz yüze, isterseniz online danışmanlık desteği sunuyoruz.

Kilo vermek ile sağlıklı zayıflama arasındaki farkı bizimle keşfedin! Doğru beslenin ve hayatınızın dengesini kurun!

5
Yıllık Deneyim
10
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Burcu Yıldız İle İletişime Geç!

Diyetisyen Burcu Yıldız Kimdir?

Diyetisyen Burcu Yıldız Kimdir?

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız, Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Burcu Yıldız, onkoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, diyabette beslenme ve karbonhidrat sayımı kursu başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız, nutrigenetik, obezite, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Avrasya, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma, Medical Park, Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Florence Nightlingale, Çapa İstanbul Üniversitesi Eğitim ve Araştırma, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma, Haseki Eğitim ve Araştırma, Avrupa Şafak Hastanelerinde görev almıştır.

Başta Mimaroba olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Burcu Yıldız, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Burcu Yıldız
Mimaroba/İstanbul
Mimaroba Mah. Mustafa Kemal Bulv. 4/2 A Blok Colorist İş Merk. Kat:3 D:45 Büyükçekmece / İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Burcu Yıldız, başta Mimaroba olmak üzere; Büyükçekmece, Kamiloba, Tepecik, Hürriyet, Fatih, Atatürk, Pınartepe, Ulus, Sinanoba, Türkoba ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Mimaroba diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Mimaroba diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Mimaroba diyetisyen Burcu Yıldız randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Burcu Yıldız randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız’a ulaşabilirsiniz.

Mimaroba Diyetisyen Burcu Yıldız Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Mimaroba diyetisyen Burcu Yıldız randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Burcu Yıldız Yorumları

Diyetisyen Burcu Yıldız hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.