Diyetisyen Betül Ceylan
Diyetisyen Betül Ceylan +90 (216) 706 23 80
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Betül Ceylan

Çekmeköy Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Betül Ceylan Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Aç Kalmadan Zayıflamak İster Misiniz?

Diyetisyen Betül Ceylan – Çekmeköy Diyetisyen

Kendinize zaman ayırın ve ruhunuzu besleyin! Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan ile size özel yöntemlerle ve ayrıntılı vücut analizleriyle sorunun kalbine inmeyi öğrenin, sağlıklı bir bedene daha sağlam adımlarla kavuşun!

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, Türkiye’de 2-18 yaş arasındaki çocukların yüzde 32’si ya fazla kilolu ya da obezite sınırında!

Diyetisyen Betül Ceylan Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Pozitif Diyet Anlayışının Tadını Çıkarın!

Life Coach unvanı ve ISO tetikçi ve denetçisi sertifikaları olan Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan ile hayatınıza yön verirken bedeninizi işin uzmanına emanet edin! Tamamen kişiselleştirilmiş diyet programlarıyla diyetisyeninize güvenin…Diyetisyen Betül Ceylan randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Betül Ceylan ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Betül Ceylan ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Betül Ceylan ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan Danışmanlık Hizmetleri

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, standart ve şok diyet listelerini uygulamaktan vazgeçin… Sorununuz için en uygun yöntemi diyetisyeninizle belirleyin…Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Betül Ceylan Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan – Doğru Seçimler Yapmayı Bizimle Öğrenin!

Ayrıntılı vücut analizleri ve modern tetkiklerle birlikte kilo sorunlarınızı doğru şekilde tespit ederek gerekli danışmanlık sürecinizi yürütüyor, ihtiyacınız olan motivasyonu sağlıyoruz.

Diyetisyen Betül Ceylan ile siz de kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak diyet yapmaktan keyif alacaksınız. İster yüz yüze, isterseniz online danışmanlık desteği sayesinde diyetisyeniniz hep sizinle olacak.

Doğru besinlere hayatınızda yer vermek aslında tahmin ettiğinizden daha kolay. Gelin bize katılın, mutlu bir hayatla tanışın.

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Betül Ceylan İle İletişime Geç!

Diyetisyen Betül Ceylan Kimdir?

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan, Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Betül Ceylan, bariatrik cerrahi, Karbonhidrat sayımı, ISO, NLP diyetisyenlik, bireysel koçluk, TDD besin ilaç etkileşimi kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan, yeme bozukluklarında beslenme, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi, ergenlerde diyet alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Diyetisyen Aysu Çalışır Özden Beslenme Merkezi, Diyet Aktif, Atlantis Sport Center, Sevgi Dünyası Gündüz Bakım Evi, Medipol Hastanesi, ISS Catering, Academic Hospital gibi kurumlarda ve hastanelerde görev almıştır.

Başta Çekmeköy olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Betül Ceylan, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Online diyet, inbody-570 ile vücut analizi, yetişkinlerde kilo yönetimi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme, menü planlama ve catering, hamilelik ve emziklik döneminde beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Betül Ceylan
Çekmeköy/İstanbul
Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. Toplusoy İş Merkezi No: 5 D: 8-9 Çekmeköy / İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Betül Ceylan, başta Çekmeköy olmak üzere; Mehmet Akif, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Alemdağ, Ömerli, Taşdelen ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Çekmeköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Çekmeköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Çekmeköy diyetisyen Betül Ceylan randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Betül Ceylan randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan’a ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Diyetisyen Betül Ceylan Online diyet, inbody-570 ile vücut analizi, yetişkinlerde kilo yönetimi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme, menü planlama ve catering, hamilelik ve emziklik döneminde beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Çekmeköy diyetisyen Betül Ceylan randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Betül Ceylan Yorumları

Diyetisyen Betül Ceylan hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.