Diyetisyen Başak Karakaya
Diyetisyen Başak Karakaya +90 (242) 255 09 80
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Başak Karakaya

Muratpaşa Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Başak Karakaya Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

2000

MUTLU DANIŞAN

Doğru Beslen Sağlıklı Yaşa!

Diyetisyen Başak Karakaya – Muratpaşa Diyetisyen

Uzmanına danışın, bilinçli zayıflayın! Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya ile sağlıklı bir bedenin anahtarı olan doğru beslenmeyi keşfedin. Hem de size özel yöntemler ve modern uygulamalarla…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Miami Üniversitesi’nin yaptığı bir araştırmada zayıf kadınların çalıştıkları iş yerlerinde daha fazla ikramiye aldıkları ve maaşlarının daha yüksek olduğu ortaya çıktı!

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Şimdi Kendini Sevme Zamanı!

Artık bedeninizden utanmayın! Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya ile sizler de kilo problemlerinizden size özgü yöntemlerle ve güçlü motivasyonla kurtulun. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır mısınız? Diyetisyen Başak Karakaya randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Başak Karakaya ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Başak Karakaya ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Başak Karakaya ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya Danışmanlık Hizmetleri

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya’nın sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde sizler de sorununuza özel çözümler bulabilirsiniz. Ertelemeyin, korkmayın; sağlığınızı işin uzmanına emanet edin! Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflama danışmanlığıyla tanışın, özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Başak Karakaya Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Başak Karakaya İle Hayatınızı Değiştirmeye Hazır Olun!

Ne yaparsanız yapın kilo veremiyor musunuz? Doğru yöntemleri uygulamıyorsunuz demek ki. Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya ile kilo problemlerinizden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Diyetisyen Başak Karakaya danışmanlığında, modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren beslenme programları sayesinde diyet yapmaktan keyif alacaksınız! Hayatınıza yeni bir sayfa açmanın zamanı geldi!

Daha estetik ve güçlü bir beden artık hayal değil! Siz de görünümünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz.

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Başak Karakaya İle İletişime Geç!

Diyetisyen Başak Karakaya Kimdir?

Diyetisyen Başak Karakaya Kimdir?

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya, Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Başak Karakaya, metabolik bariatrik cerrahi, spastik kolit, çölyak, obezite, çocuk hastalıklarında beslenme kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya, bariatrik cerrahi sonrası beslenme, obezite, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi, çocuk hastalıklarında beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Başak Karakaya, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya, eğitimi süresince obezite hastalığında beslenme, klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, kilo yönetimi, gebe ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve ergenlerde beslenme ile hastalıklarda diyet tedavisi üzerine stajlarını tamamlamıştır.

Başta Muratpaşa olmak üzere tüm Antalya ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Başak Karakaya, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Başak Karakaya
Muratpaşa/Antalya
Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi, 4. Çimili Apartmanı, No: 15/4 – Muratpaşa / Antalya

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Başak Karakaya, başta Muratpaşa olmak üzere; Bahçelievler, Çarşı, Eskisanayi, Fener, Gençlik, Kızıltoprak, Lara, Meltem, Meydankavağı, Yenigün ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Muratpaşa diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Muratpaşa diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Muratpaşa diyetisyen Başak Karakaya randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya'dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Başak Karakaya randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya'ya ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa Diyetisyen Başak Karakaya; obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Muratpaşa diyetisyen Başak Karakaya randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Başak Karakaya Yorumları

Diyetisyen Başak Karakaya hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.