Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Aysu Bekci

Kurtköy Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekci ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Aysu Bekci Kimdir?

6

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Sağlıklı Yaşamaya Var Mısınız?

Diyetisyen Aysu Bekçi – Kurtköy Diyetisyen

Diyet yapmayı değil sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ister misiniz? Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekci ile birlikte siz de kilo problemleriniz için doğru yöntemlerle zayıflamayı öğrenebilirsiniz. Size özel beslenme programlarıyla hayalinizdeki bedene bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Türkiye’de her 100 erkekten 20.5’i, her 100 kadından da 41’i obez. Yani obezite kadınlarda erkeklere göre 2 kat daha yüksek!

Diyetisyen Aysu Bekçi Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Doğalı Seçin Doğal Yaşayın!

Bireysel beslenme danışmanlığında öncü yöntemler, danışmanlık öncesi ve sonrası destek, sağlıklı ve kişiye özel çözümlerle siz de bedeninize bir iyilik yapın! Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi ile estetik kaygılarınızın hayatınızı etkilemesine izin vermeyin, kendinizi sevmeyi öğrenin! Diyetisyen Aysu Bekçi randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Aysu Bekçi ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Aysu Bekçi ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Aysu Bekçi ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi Danışmanlık Hizmetleri

Bilinçli zayıflayın, mutlu yaşayın! Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, kendiniz için en iyisini seçin! Ertelemeyin, korkmayın; bedeninizi işin uzmanına emanet edin! Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Aysu Bekçi Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Aysu Bekçi İle Değişime Başla! Danışarak Beslen, Sağlıklı Yaşa!

Kilo problemlerinizle bir türlü baş edemiyor musunuz? Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi Beslenme Danışmanlığı’nda size özel çözümlerle sağlıklı bir hayata ilk adımı atabilirsiniz.

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi ile birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik planlanan danışmanlık yöntemleriyle arzu ettiğiniz bedene aç kalmadan ya da katı diyet yapmadan ulaşabilirsiniz.

Doğru amaç için doğru yerde olun! Kilo vermek ile sağlıklı zayıflama arasındaki farkı bizimle keşfedin!

6
Yıllık Deneyim
15
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Aysu Bekçi İle İletişime Geç!

Diyetisyen Aysu Bekçi Kimdir?

Diyetisyen Aysu Bekçi Kimdir?

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi, İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Aysu Bekçi, diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, onkoloji diyetisyenliği, obezite kurslarıbaşta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi, fitoterapi, metabolik beslenme, bariatrik beslenme ve obezite alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Ümraniye Çamlık Aile Sağlığı, Özel Göztepe Medikal Park, TC. Sağlık Bakanlığı Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bezmialem Tıp Fakültesi Hastanesi, Özel Kadıköy Florance Nightingale ve Anadolu Sağlık Merkezi’nde görev almıştır.

Başta Kurtköy olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Aysu Bekçi, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Obezitede diyet, anne çocuk beslenmesi, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Aysu Bekçi
Kurtköy/İstanbul
Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı Caddesi Dumankaya Cadde Sitesi B Blok Girişi Daire:C-2 Kurtköy – Pendik/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Aysu Bekçi, başta Kurtköy olmak üzere; Kavankpınar, Kaynarca, Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Güzelyalı, Esenler, Merkez Köyler, Şeyhli, Yayalar, Yenişehir ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Kurtköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Kurtköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Kurtköy diyetisyen Aysu Bekçi randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Aysu Bekçi randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi’ye ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Diyetisyen Aysu Bekçi Obezitede diyet, anne çocuk beslenmesi, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet alanlarında hizmet vermektedir. Kurtköy diyetisyen Aysu Bekçi randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Aysu Bekçi Yorumları

Diyetisyen Aysu Bekçi hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.