Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Ayşegül Göktanır

Bodrum Diyetisyeni

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Ayşegül Göktanır Kimdir?

6

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Doğru Beslen, Hayatına Form Kat!

Diyetisyen Ayşegül Göktanır – Bodrum Diyetisyen

Değişiklik yapmaya var mısın? Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Sağlıklı beslenmeye bugün başlayın, aynadaki farkı hemen görün!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Araştırma sonuçları planlı ve bilimsel bir beslenme stratejisinin sportif performansı geliştirdiği yönünde sonuçlar vermektedir.

Diyetisyen Ayşegül Göktanır Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Özel Beslenin, Özel Hissedin!

Keyifli bir zayıflama yolculuğuna hazır mısınız? Bireysel beslenme danışmanlığında güncel yöntemler ve size özel uygulamalarla sağlıklı hayatın kapılarını bizimle birlikte aralayın! Alanında uzman isimlerinden Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile tanışın! Diyetisyen Ayşegül Göktanır randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır Danışmanlık Hizmetleri

Gelin, sağlıklı bir yaşamın kapılarını birlikte aralayalım. Size özel beslenme programları ile vücudunuzun ihtiyacı olan mutluluğu yakalayalım. Sizleri Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne bekliyoruz…Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Ayşegül Göktanır Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Ayşegül Göktanır Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı – Yeni Hayatına İlk Adımı Bizimle At!

Yetersiz ve dengesiz beslendiğinizi düşünüyorsanız, kilo verme problemleriniz varsa sorununuzu öğrenmek ve doğru danışmanlık almak için Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile tanışın!

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır danışmanlığında modern yöntemlerle planlanan beslenme ve egzersiz programları sayesinde yıllardır şikayetçi olduğunuz kilolardan aç kalmadan ve mutsuz olmadan kurtulacaksınız!

Daha estetik bir beden ve özgüven kazanmak için sağlıklı bir hayatın sırlarını bizden öğrenin! Ertelemeyin, şimdi zayıflayın!

6
Yıllık Deneyim
16
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Ayşegül Göktanır İle İletişime Geç!

Diyetisyen Ayşegül Göktanır Kimdir?

Diyetisyen Ayşegül Göktanır Kimdir?

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır, Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Ayşegül Göktanır, spor diyetisyenliği, çocukluk ve ergenlik döneminde tip 1 diyabette beslenme ve karbonhidrat sayımı, bariatrik cerrahide beslenme yaklaşımı ve bariatrik cerrahi diyetisyenliği gibi eğitim ve kurs programlarına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır, nutrigenetik, bariatrik cerrahi, gentest diet, pinner test, gebe ve emziklik beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Ayşegül Göktanır, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; obezite hastalığında beslenme, klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, sporcu beslenmesi, kilo yönetimi, gebe ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve ergenlerde kilo yönetimi ve hastalıklarda diyet tedavisi alanlarında görev almıştır.

Başta Bodrum olmak üzere tüm Muğla ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Ayşegül Göktanır, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Diyetisyen Ayşegül Göktanır ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Ayşegül Göktanır
Bodrum/Muğla

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Ayşegül Göktanır, başta Bodrum olmak üzere; Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula, Yatağan ile tüm Muğla ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Bodrum diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Bodrum diyetisyen fiyatları ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Bodrum diyetisyen Ayşegül Göktanır randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Ayşegül Göktanır randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır’a ulaşabilirsiniz.

Bodrum Diyetisyen Ayşegül Göktanır obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Bodrum diyetisyen Ayşegül Göktanır randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Ayşegül Göktanır Yorumları

Diyetisyen Ayşegül Göktanır hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.