Diyetisyen Aslıhan Elmas
Diyetisyen Aslıhan Elmas +90 (212) 923 01 15
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Aslıhan Elmas

Ulus Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Aslıhan Elmas Kimdir?

6

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

İdeal Kilonuza Ulaşmak İster Misiniz?

Diyetisyen Aslıhan Elmas – Ulus Diyetisyen

Size özel yöntemlerle zayıflamaya var mısınız? Diyetisyen Aslıhan Elmas, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz vücut için ilk adımı diyetisyen Aslıhan Elmas ile atın!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Kişiye özel beslenme danışmanlığı ile bu korku tarihe karışıyor!

Diyetisyen Aslıhan Elmas Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Doğru Beslen Fit Kal!

Sağlıklı bir hayata bizimle başlayın! Beslenme danışmanlığında modern teknikler, yaşam koçluğu ve öncesi-sonrası destek, kişiye özel yöntemlerle ihtiyaçlara ve beklentilere uygun çözümler! Diyetisyen Aslıhan Elmas ile daha özel ve güzel hissedin, bedeninize hak ettiği değeri verin! Diyetisyen Aslıhan Elmas randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas'tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Aslıhan Elmas ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Aslıhan Elmas ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Aslıhan Elmas ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Diyetisyen Aslıhan Elmas Danışmanlık Hizmetleri

Zayıflamak sizin için kabus olmasın! Diyetisyen Aslıhan Elmas ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, bedeniniz için doğru karar verin ve değişime bugünden başlayın. Ertelemeyin, korkmayın; bedeninizi işin uzmanına emanet edin! Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Aslıhan Elmas Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Değişime Diyetisyen Aslıhan Elmas İle Başla, Sağlığını Yakala! Sana Özel Yöntemlerle Kısa Sürede Zayıfla!

Kilo veremiyor ya da kilo alamıyor musunuz? Doğru beslenemediğinizi mi düşünüyorsunuz? Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas, kilo sorununuzun kaynağını tespit ediyor ve size özel çözümlerle kilo vermenizi sağlıyor!

Diyetisyen Aslıhan Elmas danışmanlığında modern analiz yöntemleriyle birlikte ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak size özel beslenme ve egzersiz programları oluşturuyor, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlayarak sizleri arzu ettiğiniz bedene adım adım yaklaştırıyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı bir görünüm artık hayal değil! Siz de imajınızla dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

6
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Aslıhan Elmas İle İletişime Geç!

Diyetisyen Aslıhan Elmas Kimdir?

Diyetisyen Aslıhan Elmas Kimdir?

Diyetisyen Aslıhan Elmas, Semmelweis Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur.

İstanbul Üniversitesinde egzersiz ve antrenman hareket bilimleri üzerine yüksek lisans eğitimi gören Diyetisyen Aslıhan Elmas, Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelere katılmış, sağlıklı beslenme konularında birçok makale yazmıştır. Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas, Eat Clean Turkey Kliniği’nde danışanlarına hizmet vermektedir.

Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas, sporcu ve egzersiz beslenmesi, çocuk ve yetişkin beslenmesi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Aslıhan Elmas, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Türk Böbrek Vakfı, Okan Üniversitesi, Galatasaray Spor Kulübü, Çapa Tıp Fakültesi, Acıbadem Hastanesi, Türk Jokey Kulübü, World Point Spor Merkezi gibi kurumlarda staj yaptı. Galatasaray Spor Kulübü, Çaykur Rize Spor Kulübü sporcu diyetisyenliği görevini yerine getiren Aslıhan Elmas TFF’de resmi olarak görev almaktadır.

Başta Ulus olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Aslıhan Elmas, danışanlarının beslenme sorunlarına farklı uzmanlık alanlarıyla birlikte çözümler sunmaktadır.

Sporcu beslenmesi, yemek bozukluklarında beslenme, kurumsal beslenme, hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, hastalıklarda beslenme, hipertrofi beslenme, rejenerasyon beslenme, çocuklarda beslenme alanlarında hizmet veren Aslıhan Elmas; özellikle egzersiz ve spor beslenmesinde uzmandır.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Diyetisyen Aslıhan Elmas ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Aslıhan Elmas
Eat Clean Turkey Kliniği
Öztopuz Cad. No: 5 Daire: 1 Ulus / Etiler

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Aslıhan Elmas, başta Ulus olmak üzere; Etiler, Gayrettepe, Ortaköy, Levent, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Levazım, Ortaköy, Türkali, Dikilitaş, Nisbetiye, Mecidiye ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Ulus diyet merkezi tedavi ücretleri; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Ulus diyetisyen Aslıhan Elmas randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Aslıhan Elmas randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas’a ulaşabilirsiniz.

Ulus Diyetisyen Aslıhan Elmas kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, menopozda beslenme, sporcu beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Ulus diyetisyen Aslıhan Elmas randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Aslıhan Elmas Yorumları

Diyetisyen Aslıhan Elmas hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.